U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 1 -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1742] [1743] [1744] [1745] [1746]
kavel: 1744 verkocht € 70.00

[Co Westerik. Met opdracht] 13 items: (1) Co Westerik. Schilder, peintre, maler, painter.

W.A.L. Beeren. Venlo, Van Spijk, 1981, 203,(1) p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk linnen met stofomslag, groot 4to.
Het auteursexemplaar, met gesigneerde opdracht van de kunstenaar op de Franse titel: "Beste Wim beeren. Bedankt voor je inzet om dit op tafel te krijge! Co Westerik 23 oktober 1981". En met nog 12 andere over dezelfde, voornamelijk tentoonstellingscatalogi maar ook inclusief drie mapjes met elk 7 identieke kleurenfoto's voor professioneel gebruik, met etiket coll. Stedelijk Museum op de keerzijde van de werken Snijden aan gras (1966), Man met zichtbare adem (1977) en De pols (1981). (totaal 13 in 33 delen)
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS 

Bekijk favorieten