U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 0 -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1743] [1744] [1745] [1746] [1747]
kavel: 1745 verkocht € 850.00

Yoko at Indica

Unfinished paintings and objects by Yoko Ono, November 1966. London, Indica Gallery, 1966. Tentoonstellingscatalogus, geniet, smal 8vo. Met 8 pagina's met elk 3 geperforeerde foto's met plakstrip, bedoeld om uit te scheuren en op de juiste plek in de catalogus te plakken. Omslag iets sleets, verder goed met alle pagina's intact.
Catalogus voor de legendarische tentoonstelling van Ono. Vlak voor de opening stelde John Dunbar, mede-eigenaar van de galerie, haar voor aan John Lennon. Zeer schaars.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS