U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 1 -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1744] [1745] [1746] [1747] [1748]
kavel: 1746 verkocht € 70.00

[Met originele tekening/ met opdracht] 11 items: (1) Tim Krabbé. De man die de Babson task

wilde maken. Arnhem, Nova Zembla, 1986, gedrukt in 500 exemplaren (1 van 441 exemplaren), twee boekjes, 66,(4); (3),18,(1) p., oorspronkelijk wit omslag/ zwart omslag, samen in kartonnen omslag.
Ongenummerd exemplaar, met originele tekening in potlood van een zwart en een wit schaakstuk (paarden) gesigneerd "Klaas Gubbels '87". Leuk schaak-item; (2) Paul Citroen. Notities van een schilder. Den Haag, L.J.C. Boucher, 1966, 151,(4) p., illustraties, oorspronkelijk omslag. Met opdracht in ballpoint aan Wim Beeren op de Franse titel: "Hartelijke groet van de [het gedrukte woord schilder onderstreept] 13 XII 66 voor W.B." [Wim Beeren]. En met nog 9 andere, deels over dezelfde kunstenaars. (totaal 11)
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS 

Bekijk favorieten