U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 0 -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1745] [1746] [1747] [1748] [1749]
kavel: 1747 verkocht € 440.00

Keith Haring (1958-1990)

Keith Haring 1983: une exposition du 15 au 30 janvier 1990 à la Galerie de Poche. Catalogus, 32 x 24 cm. Vochtschade hoek r.o., lichte vouw r.b., omslag met kl. scheurtje, verder goed + Keith Haring kleurboek (zonder titel). Amsterdam, De Harmonie, 1986. Second printing. Geniet, 30,5 x 30 cm. Bovenhoek iets gevouwen, 2 t.o. liggende pagina's met vlekje, verder goed, ongebruikt exemplaar.
(totaal 2)
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS