U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 1 -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1746] [1747] [1748] [1749] [1751]
kavel: 1748 verkocht € 140.00

[Panamarenko/ Fabre/ Broodthaers] 14 titels: (1) Panamarenko. The Mechanism of Gravity,

Closed Systems of Speed Alteration (...). Bielefeld, Marzona, 1975, 144 p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk linnen met stofomslag (klein scheurtje in stofomslag).
Gesigneerd "Panamarenko 77" in potlood op het vrije schutblad; (2) Fabre's Book of Insects Volume I [= alles]. Gent, Imschoot, 1990, uitgegeven in 250 genummerde exemplaren, 189,(3) p., oorspronkelijk goudgestempeld linnen. Band licht smoezelig en vergeeld op de rug; klein scheurtje aan onderzijde scharnier achterplat. Leuk kunstenaarsboek, aan de buitenzijde vormgegeven zoals een oorspronkelijke editie van het gelijknamige werk van Jean Henri Fabre. En met nog 12 andere over Panamarenko (4x), Fabre (5x), Broodthaers (2x), en eenmaal over Magritte, Broodhaers, Panamarenko en Fabre samen. O.a. met medewerking van Wim Beeren. (totaal 14)
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS 

Bekijk favorieten