U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 0 -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1752] [1753] [1754] [1755] [1756]
kavel: 1754 verkocht € 70.00

[Douglas Gordon] 5 items: (1) Feature film. A book by Douglas Gordon.

Ed. G. van Noord en J. Rolo. Londen/ Parijs, Artangel Afterlives. Book Works en Galerie du Jour - agnès b., 1999, zonder paginering, vele filmstills, met los ingestoken tekstboekje (8 p.) in binnenzijde achteromslag en cd in vooromslag, oorspronkelijk omslag, oblong, 19 x 24 cm.
Zeer vaak ontbreekt bij deze publicatie de cd, bij ons exemplaar dus wel aanwezig. Het nopje waar de cd opgeklemd zit, is los van het vooromslag; (2) Douglas Gordon. Through a looking glass. Tentoonstellingscatalogus voor de Gagosian Gallery te New York, 1999, in de vorm van een grote opgevouwen poster, zilverkleurige tentoonstellingsgegevens aan de ene zijde, tekst en twee grote filmstills aan de andere zijde, uitgevouwen formaat 176 x 120 cm., opgevouwen formaat 30,5 x 22,5 cm. En met nog 3 andere over dezelfde. (totaal 5)
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS