[1757] [1758] [1759] [1760] [1761]
kavel: 1759 verkocht € 100.00

Zes items w.o. met opdracht: (1) Ad Gerritsen.

Lay-out Hans Gaarenstroom. Tentoonstellingscatalogus gedrukt door SSN te Nijmegen voor Stedelijk Museum Schiedam, 1977, (16) p., fotografische illustraties, oorspronkelijk geniet omslag (omslag wat verkleurd).
Met adresstempel van Ad Gerritsen en eigenaarsnaam Dorine Mignot op de titelpagina. Tevens met los ingelegde originele foto door Hans Eijkelboom; (2) Polaroid Portraits. Edited by Richard Hamilton. Vol. 1. Stuttgart etc., Hansjörg Mayer, z.d. (78) p., 33 fotografische illustraties, oorspronkelijk linnen met stofomslag, 16,7 x 13 cm. (klein scheurtje in Franse titel). Fotografische portretten van Hamilton, genomen door o.a. Roy Lichtenstein, Dieter Rot, Claes Oldenburg, Francis Bacon, Bill Copley, Andy Warhol, Robert Morris, Jasper Johns, Joseph Beuys, Gilbert and George, Man Ray en Emmet Williams; (3) Liz Magor. (Door) Lucy Hogg, Reid Shier, Nancy Tously. Tentoonstellingscatalogus, Toronto/ Vancouver, Art Gallery of York University. Contemporary Art Gallery, 2000, 93,(1) p., vele illustraties, oorspronkelijk karton met stofomslag, 4to. Met gesigneerde opdracht in pen op de eerste blanco: "With regards Liz November 2000". Tevens met los ingestoken een stukje van de envelop waarin het boek verzonden is, met het adres van Magor te Vancouver; (4) Bernd & Hilla Becher. An Arts Council Exhibition. Tentoonstellingscatalogus voor The Arts Council of Great Britain, Londen, 1974, (24) p., met 18 fotografische illustraties van industriële gebouwen, oorspronkelijk geniet omslag, 4to. En met nog 2 andere door Liz Magor en Paulo Nozolino. (totaal 6)