U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 0 -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1758] [1759] [1760] [1761] [1762]
kavel: 1760 verkocht € 760.00

Acht kleine publicaties: (1) Dennis Oppenheim. Indentations.

Amsterdam, Galerie Yaki Kornblit, z.d. (ca. 1969), gedrukt in 500 exemplaren (425), titelpagina gevolgd door 24 fotografische platen met tegenovergeplaatste tekst, oorspronkelijk omslag, 17 x 11,5 cm. (minimale defectjes).
Dennis Oppenheim (1938-2011) was een Amerikaanse beeldhouwer, conceptuele kunstenaar, performance kunstenaar, land art kunstenaar en fotograaf. In dit zeer zeldzame boekje (slechts één exemplaar in PiCarta, Stedelijk Museum) documenteert de kunstenaar met foto's de afdrukken die diverse voorwerpen in de grond achterlaten na verwijdering. "Executed in New York, Paris and Amsterdam and documented in photography, the series Indentations (1968) [en 1969] consisted of the removal of objects, exposing the impression of each object at that location." (Wikiwand); (2) Man Ray. Tentoonstellingscatalogus Studio Marconi te Milaan, april-mei 1969, uitslaande folder met een formaat van 50 x 45 cm., met vele illustraties van schilderijen, collages en tekeningen, met 3 los ingestoken kaarten (v.h. kunstwerk Fer rouge), een citaat en een portret van de kunstenaar, ingevouwen formaat 25 x 15 cm. (deels vergeeld bij vouwen); (3-4) 6 Bilder von Feldmann./ 4 Bilder von Feldmann [= Hans-Peter Feldmann]. Twee kleine publicaties door Gian Enzo Sperone te Turijn, 1973, beide (8) p., met 6/ 4 fotografische illustraties, oorspronkelijk uniform geniet omslag, 10 x 9,5 en 11 x 11 cm. (6 bilder omslag verbleekt aan bovenzijde). En met nog 4 andere, w.o. 3 kleine tentoonstellingscatalogi van Galerie Sonnabend (o.a. over Roy Lichtenstein). (totaal 8)
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS