[1763] [1764] [1765] [1766] [1767]
kavel: 1765 verkocht € 70.00

[Frankrijk] 12 titels: (1) Arman. Acummulations Renault.

Berliner Festwochen '69. Tentoonstellingscatalogus Galerie Jebensstrasse Berlin, 1969, uitvouwbaar blad met tekst en illustraties, 55 x 80,5 cm., opgevouwen in oorspronkelijk omslag, 21 x 21,5 cm. (omslag iets vlekkig).
(2) Arman. Tentoonstellingscatalogus nr. 365 van het Stedelijk Museum te Amsterdam, 1964, (10) p. tekst, 7 bladen met illustraties, oorspronkelijk omslag, 4to. Met los ingelegde getypte verhandeling "Arman en de vormlogica van het object", door Claude Pascal, met citaten van Yves Klein, Pierre Restany en Arman. Met nog 6 andere: 3x over Arman (Galerie Sonnabend, Parijs, 1967, Galerie Schwarz, Milaan, 1968 en Galerie Mathias Fels, Parijs, 1969), 3x over Daniel Spoerri en 4x (incl. 1 dubbele) over Topor. (totaal 12)