[1765] [1766] [1767] [1768] [1769]
kavel: 1767 € 70 - € 140

[Jan Cremer e.a. Met opdrachten] 6 titels: (1) Het perpétuum-mobile. Door J. Cremer [Sr.].

Ingeleid door Jan Cremer [Jr.]. (Amsterdam, Loeb en Van der Velden), 1978 (gedrukt door Drukkerij Haasbeek te Alphen aan den Rijn), uitgegeven in 500 exemplaren, 27,(4) p., 2 illustraties, oorspronkelijk linnen.
Met gesigneerde opdracht op de Franse titel: "13 maart 1979 voor Wim Beeren met vriendelijke groet Jan Cremer"; (2) Jan Cremer als Schilder. Haagse periode 1958-1962. Tentoonstellingscatalogus Nouvelles Images te Den Haag, 1983, zonder paginering, illustraties, oorspronkelijk omslag, vierkant 4to (omslag vergeeld bij de rug). Met gesigneerde opdracht op de titelpagina: "Aan Wim [Beeren] & Dorine [Mignot] met viendelijke groet Jan Cremer 14 mei '87"; (3) Peter Royen - Collagen 1964-1965. Tentoonstellingscatalogus Kunsthalle Düsseldorf, 1965, (7) tekstp., 6 platen, oorspronkelijk geniet omslag, 4to (omslag wat vergeeld). Met gesigneerde opdracht in viltstift op de titelpagina: "hartelijke groeten P. Royen". Tevens met zijn nieuwe adres te Düsseldorf in viltstift op binnenzijde vooromslag; (4) Jan Donia. De eksplosie van het intellekt. Nieuwe trends in de beeldende kunst. Hilversum, P. Brand, 1968, 136 p., met platen, oorspronkelijk omslag (omslag deels verkleurd en laminering laat los op de rug). Met gesigneerde opdracht op de Franse titel: "Lieve Liebeth en Wim [Beeren], number one is greeting you Jan". En met nog 2 andere over Jan Cremer, w.o. een doublet van de tweede in dit lot, de andere met los ingelegd visitekaartje van Jan Cremer. (totaal 6)