U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 0 -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1766] [1767] [1768] [1769] [1770]
kavel: 1768 € 70 - € 140

[Kunstnijverheid/ design] 16 titels: Exposition. Raymond Loewy and Associates.

Design in the U.S.A. 1925-1978. Concept. Angela Schönberger (International Design Centre Berlin. Reyer Kras. Stedelijk Museum Amsterdam. Concept tentoonstellingscatalogus, ca. 1990, 16 éénzijdig bedrukte tekstbladen, 13 ingeplakte originele foto's met Stedelijk Museum-etiket op de keerzijde, spiraalgebonden tussen doorzichtige plastic platten, 30 x 21,5 cm.
Leuke concept-tentoonstellingscatalogus, uiteindelijk niet in druk gebracht. Schönberger gaf in 1990 een boek uit over Loewy: Raymond Loewy, Pionier des Amerikanischen Industriedesigns; (2) Tools for relaxing. Tentoonstellingscatalogus van het Tools design journal/ Designlab, Frederiksberg, 1986, bestaande uit 21 kaarten van 10 x 21 cm., 20 illustraties, los als uitgegeven in de oorspronkelijk envelop. Leuke en zeldzame publicatie behorend bij een tentoonstelling met louter relax-stoelen als onderwerp. De eerste kaart is een bestelkaart voor de 10 nummers van het tijdschrift Tools van 1987, de andere kaarten zijn vormgegeven als ansichtkaarten genummerd Tools Post card no. 1-20; (3) De Gem. Van Reekumgalerij toont de retrospectieve tentoonstelling van het voor het hedendaagse sieraad van belang zijnde werk van Francoise van den Bosch 1944-1977. Tentoonstellingscatalogus, 1978, bestaande uit 4 kaarten, 10 x 15 cm., samengebonden met oorspronkelijk plastic hoekclipje (zeer zeldzaam); (4) Sieraden van eigentijdse kunstenaars 3. Robert Smit. Zürich, Aurum, 1992, 117,(2) p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk karton, 4to. Met gesigneerde opdracht in pen op de Franse titel: "Amsterdam 7.1.93. Voor Wim Beeren met dank voor zoveel inzicht c.q. schoonheid uit de wereld, in het Stedelijk Robert Smit." En met nog 12 andere over (industrieel) design, Art Deco, Charles Eames, Jan Jansen etc. (totaal 16)
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS