U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 1 -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1768] [1769] [1770] [1771] [1772]
kavel: 1770 verkocht € 950.00

Leonor Fini (1908-1996). Les Petites Filles Modèles vues par Leonor Fini

Bevat 20 losse originele gravures, elk 57 x 39 cm en gesigneerd en genummerd 253/275. Paris, Art & Valeur, 1973. Comtesse de Ségur, née Rostopchine. Conçu et réalisé par Ariane Lancell. Het geheel in oorspronkelijke linnen omslagdoos, 60,5 x 45 cm.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS 

Bekijk favorieten