U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 0 -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1772] [1773] [1774] [1775] [1776]
kavel: 1774 verkocht € 300.00

[Kunstenaarshandboek] Die Grotesklinie und ihre Spiegelvariation im Modernen Ornament

und in der Dekorationsmalerei. Herausgegeben von Julius Klinger und Hanns Anker. 64 Tafeln mit 422 Motiven. Berlijn/ Keulen, Kanter & Mohr, (1901), tekstboekje, 8 p. (titelpagina en geïllustreerd voorwoord door de kunstenaars), 64 kleurenlithografische platen met voornamelijk jugendstil motieven, los als uitgegeven in de oorspronkelijke stevig papieren chemise met linnen rug, deze chemise weer los in de originele kartonnen portfolio met linnen scharnieren en drukknoop, 17 x 21,5 cm.
Zonder de eenvoudige vierkante vouwspiegel (12,5 x 12,5 cm.), waarvoor een speciaal vakje is ingericht in de portfolio en waarvan het gebruik in combinatie met de platen ("Spiegelvariationen") in het voorwoord wordt uitgelegd. Deze spiegel is eenvoudig te vervangen. Overigens in complete staat. Portfolio wat smoezelig/ verkleurd. Zeer zeldzaam in welke staat dan ook (geen exemplaren in PiCarta), extreem zeldzaam in de vrijwel complete staat zoals hier aangeboden. Met een interessante opmerking op de keerzijde van de titel van het tekstboekje: "Die Einführung der deutschen Ausgabe nach Frankreich, Italien, Belgien und französische Schweiz ist verboten und wird strafrechtlich vervolgt."
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS