U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 0 -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1774] [1775] [1776] [1777] [1778]
kavel: 1776 verkocht € 150.00

Eugenio Carmi (1920-2016). Stripsody

Vocal Interpretation by Cathy Berberian. Introductory text by Umberto Eco. Arco d'Alibert edizioni d'arte & Kiko Galleries, 1966. (2) tekstp. + 14 kleurenillustraties op dik papier. Envelop binnenzijde voorplat met Glossary en mapje binnenzijde achterplat met vinyl plaat. Oorspr. geïll. karton met linnen rug, 29 x 20 cm.
Platten met sleetse randen/ hoeken, alle bladen met iets gebogen rechter bovenhoek, eerste bladen iets loslatend, verder goed.
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS