[1776] [1777] [1778] [1779] [1780]
kavel: 1778 verkocht € 110.00

[Architectuur] Buddhistische Tempelanlagen in Siam

von Karl Döhring. Berlin, Verlag Asien, 1916. Tekstdeel en 2 platendelen: 356, 8, 8 pp. en 180 platen. Oorspr. linnen met vergulde decoratie op voorplat, vergulde titel op rug, folio.
Banden sleets aan randen en rug(einden), platendelen losgaand bij kneep schutbladen, plaat 180 iets roestvlekkig. Goede set.