[1780] [1781] [1782] [1783] [1784]
kavel: 1782 verkocht € 140.00

Lot van 5 pop-upboeken: Niki de Saint Phalle, My love where shall we make love?

Malmö, Litografik AB, (ca. 1970). Leporello bestaande uit 50 pagina's met een totale lengte van ca. 900 cm. In oorspr. omslag door De Saint Phalle, vierkant 8vo. Rug omslag iets besch., hoeken omslag met vouw, leporello goed + Peter Dejong & Antoinette van Hoek, Precies daar... Hellend Vlak, 2005. 6 (uitslaande) bladen met erotische afbeeldingen, begeleidende tekst op doorzichtige strookjes. Oorspr. omslag, 27,5 x 16,5 cm. Gesigneerd en genumm. 56/75 + Rein Jansma, Stairs. Joost Elffers Books, 1999. 10 bladen met 10 pop-up trappen. In linnen met oorspr. slipcase - en 2 andere.
(totaal 5)