[1783] [1784] [1785] [1786] [1787]
kavel: 1785 € 500 - € 1000

David Hockney (1937-). Paper Pools

4to (27,5 x 23,5 cm.), blauw-linnen band, geïllustreerd voorplat, schutbladen van handgeschept papier, titelblad met illustratie en drukkersvignet. Edited by Nicos Stangos. Genummerd ex. nr. 386 van 1000 + 100 + 5 ex., gesigneerd in rood boven aan de pagina (ook genummerd op de bijgeleverde kartonnen hoes). Thames and Hudson, London and New York, 1980.
122 illustraties waarvan 87 in kleur. De bijbehorende litho is niet aanwezig. Het boek in zeer goede staat.