U bent niet ingelogd inloggen of aanmelden.
mijn biedingen - 0 - of favorieten - 0 -

Resultaten

Resultaten

veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1784] [1785] [1786] [1787] [1789]
kavel: 1786 verkocht € 80.00

Jetje Nikkels-de Bosch Kemper (1939-2005)

Keramisch fantasiebeeld. 16 x 19 x 29 cm. Gesign. aan achterzijde. Enkele haren ontbr., verder goed + Egel. 20 x 12 x 15 cm. (Een stekel ontbr.) - en Vogel op vogel. 28 x 17 x 15 cm.
(totaal 3)
  Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS   Highslide JS