veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw deel II
[1785] [1786] [1787] [1789] [1790]
kavel: 1787 € 200 - € 300

Anton Pieck (1895-1987)

Meisjesportret. Waskrijt op dik papier, 22 x 15,5 cm. Gesigneerd r.o. Anton Pieck. Samengevoegd met 2 brieven (aan een Vlaamse vriend?); beide met volledige signatuur.
(totaal 3)