[1789] [1790] [1791] [1792] [1793]
kavel: 1791 € 500 - € 800

J.A. Zandleven (1868-1923)

Herfstlandschap. Olieverf op paneel. Voluit gesigneerd en gedateerd 1908. Paneel 31 x 41 cm.
Zijn vroege werk werd geprezen door Paul Joseph Gabriël, Jozef Israëls en kunsthandelaar Henk Bremmer, die hem financieel steunde en Helene Kröller-Müller adviseerde om zijn werk te kopen.