veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1673-1699 Fine Arts: tijdschriften
[1678] [1679] [1680] [1681] [1683]
kavel: 1680 verkocht € 70.00

Parkett. Kunstzeitschrift/ Art Magazine. 15 nummers uit de serie in 14 delen:

No. 1, 4, 6 (nog in plastic), 7, 9 (met los ingelegd de tekst in Franse vertaling), 10, 12, 16, 19, 34, 35, 39, 40/41 en 43. Ed. J. Burckhardt, P. Curiger, P. Blum e.a. Zürich, 1984-1995, kwartaalblad, elk deel ca. 160 p. en meer dan 120 (kleuren)illustraties, oorspronkelijk uniform omslag, 4to.
De laatste drie delen met ondertitel: The Parkett series with contemporary artists/ Die Parkett-Reihe mit Gegenwartskünstlern. Ze schrijven over zichzelf in een los ingestoken reclamefoldertje: "The most ambitious series on contemporary art. The most comprehensive and competent publication series on contemporary art worldwide (...) a collector's item (...)."

Deels met in de ondertitel "Collaboration" en "Insert" gevolgd door de hoofdkunstenaar(s) voor dat deel: (1) Enzo Cucchi; (4) Meret Oppenheim; (6) Jannis Kounellis; (7) Brice Marden. Insert John Baldessari; (9) Francesco Clemente. Insert Edward Ruscha; (10) Bruce Nauman. Insert A.R. Penck; (12) Andy Warhol. Insert Günther Förg; (16) Robert Wilson. Insert Sherrie Levine; (19) Jeff Koons/ Martin Kippenberger; (34) Ilya Kabakov/ Richard Prince. Insert Tatsuo Miyajima; (35) Gerhard Richter. Insert Barbara Bloom. Voor het overige betreffende/ getiteld: (39) Felix Gonzalez-Torres/ Wolfgang Laib, Insert Roni Horn; (40/41) Snakes & Ladders. 10 years of Parkett & Index; (43) Susan Rothenberg/ Juan Munoz. Insert Robert Smithson. Afgezien van deze kunstenaars met medewerking van/ betreffende talloze andere kunstenaars. (totaal 15 in 14 delen)