LOT 1862
SOLD €500,00

[Poster] Driekamp Kampioenschap der W.A.

29 Augustus 1943 te Utrecht, aanvang 10 uur. Terrein: Sintelbaan "Maarschalkerweerd" achter het stadion. Studio Arend Meijer. Goedgekeurd door het Departement van Volksvoorlichting en Kunsten No. 127. K. 2048. The Hague, 1943. Lithography, 53 x 78 cm.

Folded, two small tears reinforced with paper on reverse, else good.