1900-1949 Affiches deel I

[1900 - 1909] [1910 - 1920] [1921 - 1931] [1932 - 1941] [1942 - 1949]
kavel: 1910
Leonetto Cappiello (1875-1942)
-Le Bas Revel, Lyon (producent van paraplu's en zijden kousen), ontwerp Leonetto Cappiello. Devambez, Parijs, 1929. Lithografie, 308 x 196 cm, in drie losse delen. -

verkocht € 300.00
kavel: 1911
De Dagboeken. Negen dagen uit het leven van Ben d'Armagnac en Ger Dekker
-Stichting Octopus, Deventer, 1970. Facsimile-uitgave van 10 bladen uit het dagboek van Dekker en d'Armagnac, opgetekend door Dekker, gedrukt op posterformaat. 64,5 x 49,5 cm.-

verkocht € 200.00
kavel: 1912
Wim Crouwel (1928-)
-Fontana 23/3 tm 7/5 1967. 96 x 32 cm. Affiche met voor Fontana kenmerkende gaatjes.-

verkocht € 340.00
kavel: 1913
[Theater] Poolse grafici (lot van 6)
-Roman Cieslewics,1962. Dallapiccola, Wiezien (De gevangene), Opera Warzawska. Zeefdruk, 97 x 67,5 cm. Enkele scheurtjes in linker- en rechtermarge en missend hoekje, verder goed + Henryk Tomaszewski, 1961. Nosorozec, Eugène Ionesco, Teatr Dramatycsny. Zeefdruk, 85 x 59 cm. Kleine scheurtjes in rechtermarge, verder goed + Franciszek Starowieyski, 1962. F. Dürrenmatt, Frank V (opera banku prywatnego), Teatr Dramatyczny. Zeefdruk, 85 x 59 cm. Kleine oneffenheden l.o., aan versozijde gerestaureerd, verder goed - en 3 andere.-

verkocht € 200.00
kavel: 1914
[Theater] Poolse grafici, Toneelmuseum (lot van 6)
-Eryk Lipinski, 1962. Henryk Czyz, Bialowlosa, Opera Warszawska. Zeefdruk, 99 x 67 cm. Enkele kleine scheurtjes en verkleuringen in de marges, verder goed + Henryk Chylinski, 1962. Niepokój Przed Podróza, Jerzy Broszkiewics, Teatr Rozmaitosci. Zeefdruk, 97,5 x 67 cm. Licht gekreukt in de marges, verder goed + Marius Wagner, Tsjechische Toneeldecors 17/4-31/5, toneelmuseum herengracht 168 amsterdam. Imaba, Den Haag, 1970. Zeefdruk, 58 x 60 cm - en 3 andere.-

verkocht € 260.00
kavel: 1915
[Theater] Toneelmuseum van Marius Wagner (lot van 6)
-Marius Wagner, eduard verkade 1878-1961, theatermuseum herengracht 168 amsterdam. Imaba, Den Haag, 1978. Offset, 85 x 60 cm. + Wagner, ibsen en het noord toneel 15/12-31/1, toneelmuseum. Imaba, Den Haag, 1970. Zeefdruk, 90,5 x 52 cm + Wagner, jo mielziner, toneeldecors uit de u.s.a., toneelmuseum. Imaba, Den Haag, z.d. Zeefdruk, 86 x 60 cm - en 3 andere.-
€ 100 - € 180
kavel: 1916
[Theater] Poolse grafici
-Roman Cieslewics, 1962. Platonow, A. Czechow, Teatr Dramatyczny. Zeefdruk, 85 x 60 cm. Enkele kleine scheurtjes in de marges, verder in goede staat + Henryk Chylinski, 1963. H. Ch. Andersen, Czerwone Pantofelki, Teatr Klasyczny. Zeefdruk, 81 x 57,5 cm. Licht gekreukt in rechter marge, verder goed + Francizek Starowieyski, 1963. T.S. Elliot, Zjazd Rodzinny, Teatr Dramatyczny. Zeefdruk, 79 x 56 cm. Klein scheurtje in bovenmarge, punaisegaatjes, verder goed - en 2 andere.-

verkocht € 240.00
kavel: 1917
Kinderboekenweek + Zomerzegels
-Jenny Dalenoord, Kinderboekenweek 1961. CPNB, Steendrukkerij de Jong & Co, Hilversum. Offset, 65 x 45 cm. Gevouwen, in goede staat + Jan van Heel, Koop Zomerzegels, 1957. Lithografie, op linnen. 65,5 x 48 cm. Gevouwen (nauwelijks zichtbaar). -

verkocht € 80.00
kavel: 1919
Dick Bruna (1927-2017)
-Veel geluk in 1964 en veel zwarte beertjes. Offsetdruk Steendrukkerij de Jong & Co, Hilversum, 1963. 65 x 45 cm. -

verkocht € 100.00
kavel: 1920
Eduardo Paolozzi
-Universal Electronic Vacuum 1967. A folio of ten screenprints by Eduardo Paolozzi. Kelpra Studio, London, 1967. Affiche van Paolozzi's expositie in Alecto Gallery. In een serie van tien affiches, die werden uitgegeven voor exposities in o.a. MOMA en TATE Modern. Zeefdruk, 90 x 56,5 cm. -

verkocht € 90.00