1900-1949 Affiches deel I

[1900 - 1909] [1910 - 1919] [1920 - 1930] [1931 - 1940] [1941 - 1949]
kavel: 1910
Leonetto Cappiello (1875-1942)
-Le Bas Revel, Lyon (producent van paraplu's en zijden kousen), ontwerp Leonetto Cappiello. Devambez, Parijs, 1929. Lithografie, 308 x 196 cm, in drie losse delen. -

verkocht € 300.00
kavel: 1911
De Dagboeken. Negen dagen uit het leven van Ben d'Armagnac en Ger Dekker
-Stichting Octopus, Deventer, 1970. Facsimile-uitgave van 10 bladen uit het dagboek van Dekker en d'Armagnac, opgetekend door Dekker, gedrukt op posterformaat. 64,5 x 49,5 cm.-

verkocht € 200.00
kavel: 1912
Wim Crouwel (1928-)
-Fontana 23/3 tm 7/5 1967. 96 x 32 cm. Affiche met voor Fontana kenmerkende gaatjes.-

verkocht € 340.00
kavel: 1913
[Theater] Poolse grafici (lot van 6)
-Roman Cieslewics,1962. Dallapiccola, Wiezien (De gevangene), Opera Warzawska. Zeefdruk, 97 x 67,5 cm. Enkele scheurtjes in linker- en rechtermarge en missend hoekje, verder goed + Henryk Tomaszewski, 1961. Nosorozec, Eugène Ionesco, Teatr Dramatycsny. Zeefdruk, 85 x 59 cm. Kleine scheurtjes in rechtermarge, verder goed + Franciszek Starowieyski, 1962. F. Dürrenmatt, Frank V (opera banku prywatnego), Teatr Dramatyczny. Zeefdruk, 85 x 59 cm. Kleine oneffenheden l.o., aan versozijde gerestaureerd, verder goed - en 3 andere.-

verkocht € 200.00
kavel: 1914
[Theater] Poolse grafici, Toneelmuseum (lot van 6)
-Eryk Lipinski, 1962. Henryk Czyz, Bialowlosa, Opera Warszawska. Zeefdruk, 99 x 67 cm. Enkele kleine scheurtjes en verkleuringen in de marges, verder goed + Henryk Chylinski, 1962. Niepokój Przed Podróza, Jerzy Broszkiewics, Teatr Rozmaitosci. Zeefdruk, 97,5 x 67 cm. Licht gekreukt in de marges, verder goed + Marius Wagner, Tsjechische Toneeldecors 17/4-31/5, toneelmuseum herengracht 168 amsterdam. Imaba, Den Haag, 1970. Zeefdruk, 58 x 60 cm - en 3 andere.-

verkocht € 260.00
kavel: 1915
[Theater] Toneelmuseum van Marius Wagner (lot van 6)
-Marius Wagner, eduard verkade 1878-1961, theatermuseum herengracht 168 amsterdam. Imaba, Den Haag, 1978. Offset, 85 x 60 cm. + Wagner, ibsen en het noord toneel 15/12-31/1, toneelmuseum. Imaba, Den Haag, 1970. Zeefdruk, 90,5 x 52 cm + Wagner, jo mielziner, toneeldecors uit de u.s.a., toneelmuseum. Imaba, Den Haag, z.d. Zeefdruk, 86 x 60 cm - en 3 andere.-
€ 100 - € 180
kavel: 1916
[Theater] Poolse grafici
-Roman Cieslewics, 1962. Platonow, A. Czechow, Teatr Dramatyczny. Zeefdruk, 85 x 60 cm. Enkele kleine scheurtjes in de marges, verder in goede staat + Henryk Chylinski, 1963. H. Ch. Andersen, Czerwone Pantofelki, Teatr Klasyczny. Zeefdruk, 81 x 57,5 cm. Licht gekreukt in rechter marge, verder goed + Francizek Starowieyski, 1963. T.S. Elliot, Zjazd Rodzinny, Teatr Dramatyczny. Zeefdruk, 79 x 56 cm. Klein scheurtje in bovenmarge, punaisegaatjes, verder goed - en 2 andere.-

verkocht € 240.00
kavel: 1917
Kinderboekenweek + Zomerzegels
-Jenny Dalenoord, Kinderboekenweek 1961. CPNB, Steendrukkerij de Jong & Co, Hilversum. Offset, 65 x 45 cm. Gevouwen, in goede staat + Jan van Heel, Koop Zomerzegels, 1957. Lithografie, op linnen. 65,5 x 48 cm. Gevouwen (nauwelijks zichtbaar). -

verkocht € 80.00
kavel: 1918
Heerlijk Helder Heineken
-Reclameposter voor Heineken met voorstelling van een carnavalsoptocht, maker onbekend. Poster bestaat uit drie delen, aan elkaar geplakt. 65 x 430 cm.-
€ 80 - € 140
kavel: 1919
Dick Bruna (1927-2017)
-Veel geluk in 1964 en veel zwarte beertjes. Offsetdruk Steendrukkerij de Jong & Co, Hilversum, 1963. 65 x 45 cm. -

verkocht € 100.00