1900-1949 Affiches deel I

[1900 - 1909] [1910 - 1919] [1920 - 1930] [1931 - 1940] [1941 - 1949]
kavel: 1920
Eduardo Paolozzi
-Universal Electronic Vacuum 1967. A folio of ten screenprints by Eduardo Paolozzi. Kelpra Studio, London, 1967. Affiche van Paolozzi's expositie in Alecto Gallery. In een serie van tien affiches, die werden uitgegeven voor exposities in o.a. MOMA en TATE Modern. Zeefdruk, 90 x 56,5 cm. -

verkocht € 90.00
kavel: 1921
Quik (Lin Felton, 1958-)
-New York Graffiti, Louisiana. Vista serigrafi a/s, Denmark, 1984. 100 x 85 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 1922
Buby Durini, Discussione con Beuys
-Fondazione per la rinascita dell'agricoltura. FIU, Free international University, Italië, 1978. Twee posters van een samenkomst georganiseerd door de Free International University op 12 februari, met Joseph Beuys als spreker. Stempel van Durini op versozijde.-

verkocht € 70.00
kavel: 1923
SUS 7
-Reyn Dirksen. SUS 7. 49 x 36 cm, 1959. Gevouwen. Zichtbare plakstrook bovenaan, verder goed + Reint de Jonge. Actie SUS 7. 59,5 x 41 cm, 1959. Gevouwen. Bovenhoeken gekreukt, scheurtje onderaan, verder goed.-
€ 50 - € 80
kavel: 1924
Dick Bruna (1927-2017)
-Zwarte Beertjes. IJzersterke Pockets. Druk: Van Rossum, Utrecht. 65 x 45 cm, ca. 1960. Gevouwen. Scheur bovenaan, enkele kleine scheurtjes, vouwen r.b. en r.o. + Zwarte Beertjes Pocketbooks. 65 x 45 cm. Gevouwen. Mist bovenhoeken, scheurtjes, (water)vlekkig.-
€ 70 - € 120
kavel: 1925
Richard Serra
-Richard Serra, St. Johns Rotary Arc, 1975/80. Leo Castelli Gallery, New York, 1975. Ontwerp Richard Haymes, fotografie Gwenn Thomas. 47 x 57 cm + Richard Serra, TWU, 1979/80. M Gallery Bochum, Duitsland, 1979. Ontwerp Haymes, Thomas. 59 x 42 cm. Waterschade r.b., verder goed - en Hans Koetsier en John Pitt, Combinatory or formal esthetics, Random Structures, 1965-1971. 58 x 47 cm. Licht vlekkig in de marge, met kleine scheur bovenzijde, verder goed.-

verkocht € 130.00
kavel: 1926
Lot van 3 affiches: Dick Ellfers. Van Gelderen Holland
-59 x 40 cm, 1959. Gevouwen + Co Westerik. Zomerzegels. Plak vreugde op uw post. 25,5 x 34 cm. Scheurtje rechts, vouw l.o. + Frans Mettes. Vriendschap blijft als U schrijft. 25 x 31,5 cm. Met vouw.-
€ 70 - € 120
kavel: 1927
Dick Bruna (1927-2017)
-Kunstmarkt 59. Stichting Stadsontspanning Utrecht. 77 x 52,5 cm. Gevouwen. Vouwen rechtsmidden, stempel reclamebelasting Utrecht, verder goed. -

verkocht € 280.00
kavel: 1929
[Van Abbemuseum] Christo + Ray Staakman
-Wim T. Schippers/ Wim Wandel, Christo. Stedelijk van Abbemuseum Eindhoven. Steendrukkerij De Jong & Co., Hilversum, 1966. Lithografie. Drie hoeken in de marge gescheurd met papierverlies, punaisegaatjes, verder goed + Jan van Toorn, Persluchtmachines Ray Staakman. Stedelijk van Abbemuseum Eindhoven. Steendrukkerij De Jong & Co., Hilversum, 1974. Kunstdruk. Twee kleine scheurtjes in linkermarge, verder goed. Beide 88 x 61 cm.-
€ 80 - € 150
kavel: 1930
Wim Crouwel (1928-)
-Lichtkunst. Stedelijk Museum, 30 april tm 6 juni 1971. 95 x 63,5 cm. Klein vouwtje l.o., verder goed exemplaar + Roy Lichtenstein (1923-1997). Stedelijk Museum Amsterdam - 3 november t/m 17 december 1967. Ingekort ex. (ondertekst ontbreekt). 75 x 63,5 cm. -

verkocht € 100.00