veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1900-1949 Affiches deel I
[1904] [1905] [1906] [1907] [1908]
kavel: 1906 € 70 - € 120

Albert Klijn (1895-1981)

De Kunst in Nood. Lithografie Lankhout, Den Haag, 1934. 84 x 70 cm. Enkele kleine herstelde besch. Goed exemplaar, op linnen.