veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1950-1970 Plaatjesalbums en reclame-uitgaven
[1959] [1960] [1961] [1962] [1963]
kavel: 1961 € 50 - € 80

500 Célébrités Contemporaines - collection Félix Potin

Ca. 500 zwart-witfoto's (7,5 x 4,3 cm) van bekenden uit het fin de siècle, ca. 1902. Zonder album. In gelithografeerd Polo blikje, uitg. Felix Potin, Paris, ca. 1900. Blik in matige staat met roestvlekjes en krasjes.