veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 1950-1970 Plaatjesalbums en reclame-uitgaven
[1968] [1969] [1970]
kavel: 1970 verkocht € 80.00

Verkade & Comp. Zaandam. Plaatjes-Album no I

Plaatjes Album, Verkade & Company, Zaandam, 1903. 30 pp. Compleet met 138 ingestoken gelithografeerde plaatjes.
Redelijk exemplaar: achterplat beschadigd en bijgewerkt met groene stift, onderzijde voorplat wat vochtschade, binnenzijde goed.