veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 2002-2071 Ephemera en ansichtkaarten
[2063] [2064] [2065] [2066] [2067]
kavel: 2065 verkocht € 100.00

[Reclamekunst] Reklame Roberti, Den Haag

2 albums met voorbeelden van reclamekunst: (1) ringband met linnen rug (34,5 x 25 cm), met 50 tipped-in voorbeelden. Titel voorplat 'Reklame Roberti Den Haag folders 1946'. Platten wat sleets; (2) album (37 x 25 cm), met 55 tipped-in en 3 los ingestoken voorbeelden. Met o.a. folders, briefpapier, enveloppen en facturen.
(totaal 2)