veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 2002-2071 Ephemera en ansichtkaarten
[2064] [2065] [2066] [2067] [2068]
kavel: 2066 verkocht € 500.00

[Ansichtkaarten] Nederland

Lot met ca. 300 ansichtkaarten, meest topografie Nederland, deels Europa, enkele Zuid-Afrika, China, etc. Deels beschreven en gelopen, gedateerd 1910. Collectie deels ingestoken in 3 albums en deels los. Met enkele familiekiekjes uit de tijd.