veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 2075-2095 Sport
[2075] [2076] [2077] [2078]
kavel: 2076 verkocht € 150.00

[Wielersport] Een halve eeuw wielersport 1867-1917

George J.M. Hogenkamp. Met bandillustratie van Willy Sluijters. Amsterdam, 1916. Prachtig exemplaar in originele schuifdoos.