2097-2199 Varia

kavel: 2107
[België] Zilveren kaarsenstandaard Achiel Van Acker (1898-1975)
-Fraai afgewerkte kaarsenstandaard. Kelk met wapen van België centraal met aan weerzijden vogelfiguren en daarop de kaarsenstandaard, op plateau met tekst "Au Premier Ministre Achille van Acker. Les Membres du Conseil des Ministres en Souvenir de quatre années de Gouvernement 1954-1958".-

verkocht € 320.00
kavel: 2108
[Koninklijk Huis] Sierborden
-3 sierborden: (1) Schotel met geprofileerde rand en blauw-witte decoratie met iets oranje. Plat: Grote bloemenmand met hengsel. Tekst: 6 september 1898-1938; Je Maintiendrai. Rand: decoratie van bladwerk met lambrekijns, afgewisseld met cartouches van o.a. pelikaan met jongen; bijenkorf en timmermansgereedschap. Rand afgezet met gouden bies. Genummerd 248, Porceleijne Fles. Diameter 36 cm.; (2) Herinneringsbord Hendrik-Wilhelmina. 7 Februari 1901-7 Februari 1926. Met 2 wapenschilden, tekst en florale randversiering met gouden bies. Porceleijne Fles no. 530. Diameter 36 cm.; (3) Herinneringsbord Juliana Bernhard 7 januari 1937. Twee wapenschilden met tekst, florale randversiering met gouden bies. Porceleijne Fles, no. 476. Diameter 36 cm.-

verkocht € 80.00
kavel: 2109
Comtoise klok
-Tillon a Sury-le Comtal. Werkend mechaniek met vouwslinger, twee gewichten. Koperen randversiering van bloemen en duiven. Ca. 1860.-
€ 60 - € 90
kavel: 2110
Kookboeken Duitsland
-Praktisches Kochbuch für die gewöhnliche und feinere Küche. 43. vermehrte Auflage. Henriette Davidis-Holle. Bielefeld/ Leipzig, Velhagen & Klasing, 1907. LI,838 pp. Oorspr. geïllustreerd linnen + ex. van de 45e editie, 1910 (opdrachten in pen) + E. Weilshäuser's Vegetarisches Kochbuch. Bearbeitet von E. Hering. 8. Auflage. Leipzig, Th. Grieben, 1908. XXIII,200 pp. Oorspr. geïllustreerd linnen. Iets sleets langs randen + Küche und Haushalt. Christine Schuster. Dritte Auflage. Kronstadt, H. Zeidner, 1925. VIII,856 pp. Oorspr. geïllustreerd linnen. Iets sleets langs randen - en 5 andere.-

verkocht € 60.00
kavel: 2111
[Scheepvaart] Lot met ca. 15 folders/ brochures
-Ca. 1935-1956, van de K.N.S.M., waaronder Rotterdam Lloyd. Baloeran-Dempo-Sibajak-indrapoera. Touwgebonden 4to, ontwerp Von Stein - en het huttenplan van de Jagers-Fontein, Holland-Afrika Lijn. Met 13 foto's in z/w van schepen en scheepsbergingen - en ca. 50 ansichten met schepen.-

verkocht € 120.00
kavel: 2112
[Judaica] De Vrijdagavond
-Joodsch Weekblad. Hoofdredaktie J. Tal, Utrecht-Mr. Izak Prins, Amsterdam. Complete set van de eerste 8 jaargangen van dit weekblad vanaf het proefnummer uit 1924 t/m nr. 52, jaargang 8 (1932) in 8 moderne linnen bundelingen.-

verkocht € 340.00
kavel: 2113
Magazijn voor Landbouw en Kruidkunde
-Uitgegeven door J.C. Ballot, Utrecht, Kemink en zoon, 1862 deel i-vi; 1863 deel i-xii; 1864; i-xii. Enkele delen met losse omslag + 17 nummers in 11 banden uit 1871 t/m 1874 - en De Volksvlijt. Tijdschrift voor Nijverheid, Landbouw, Handel en Scheepvaart, uitg. Vereeniging voor Volksvlijt te Amsterdam, nr. 1 t/m 12, 1858. -
€ 60 - € 90
kavel: 2114
[Zilver] Poephuisje met gluurder
-Ca. 1970. Zilvermerk: zwaardje 835. Gewicht 41,5 gram. 2 x 2,3 x 4,2 cm. Mannetje bij een poephuis dat naar binnen kijkt bij een meisje op de pot - toegevoegd: een Djokja zilveren schaal. -

verkocht € 160.00
kavel: 2115
[Bibliografie] Russian Artists and the Children's Book 1890-1992
-Albert Lemmens, Serge Stommels. Nijmegen, LS 2009. 511 pp. Gebonden met s.o. Een van 525 ex. met cd. Goed exemplaar.-

verkocht € 160.00
kavel: 2116
Livre d'art de la Reine Hortense
-Une visite à Augsburg, esquisse biographique: lettres, dessins et musique. Comte de la Garde, Hippolyte Prévost. Paris, Heugel, 1853. 28 pp., chromolithografische titel, portret, titelblad, 13 platen, 1 facsimile en muziekbladen, in groene moiré-zijde met goudstempeling en leren rug, vergulde snede, oblong 4to. Alt. titel: Album artistique de la reine Hortense.-
€ 150 - € 300