2097-2199 Varia

kavel: 2117
[Tuinen] Drie titels: (1) Bibliografisch overzicht van geschriften, boek en plaatwerken
-op het gebied der tuinkunst. Door Leonard A. Springer, tuinarchitect. Wageningen, H. Veenman & Zonen, 1936, 166 p., oorspronkelijk omslag.-

verkocht € 200.00
kavel: 2118
[Beweegbare boeken] Man en Vrouw
-Verplaatsbare Afbeeldingen van het Menschelijk Lichaam. I: De Man. Met tekst van Dr. Esta. Amsterdam, N.V. Gebr. Graauw's Uitgevers-Maatschappij. Tweede druk, ca. 1910. 16 pp. met man in VI delen open te slaan, met daarin 104 aan te wijzen onderdelen. Touwgebonden, langwerpige uitgave (hoogte 49,5 cm) met gelithografeerd voorplat (in kleur) en linnen rug + II: De Vrouw, idem, maar met XI delen om op te slaan en in totaal 450 aan te wijzen onderdelen.-

verkocht € 110.00
kavel: 2119
In Afrika's donkere wildernissen
-Tochten, ontdekkingen en ontmoetingen. Opsporing van, en terugkeer met Emin Pacha, door Henry M. Stanley. Arnhem-Nijmegen, Gebr. E. & M. Cohen, (1890-91). 2 delen, (4),x,600 en (4),576 pp., elk deel met grote uitslaande kaart. Oorspronkelijk uniform geïllustreerd linnen met vergulde titel en portret, groot 8vo. Met ingelegde uitgeversbrochure voor de zogenaamde goedkope editie van dit werk, uit te geven in 50 delen; en los oorspr. geïllustreerd vooromslag voor het eerste van die 50 delen.-

verkocht € 80.00
kavel: 2120
[Scheepvaart] Lot van 8 folders
-Onder de vlag der KPM, 1948. 14 p. Oblong, geniet + Fred Olsen & Co. Nederland Noorwegen 36 uren. Uitslaande folder, ca. 1930 + Koninklijke Hollandsche Lloyd Noorsche Vacantiereizen. Ca. 1930 - en 5 andere.-

verkocht € 100.00
kavel: 2121
[Mode] Le Petit Echo de la Mode
-35 nummers tussen 1921 en 1935 van dit Franse modetijdschrift. Enkele nummers uit bundeling genomen. -
€ 70 - € 120
kavel: 2122
Centsprenten/ épinals
-Lot met ca. 200 épinals, meest ca. 1880-1910, deels uit bundelingen gehaald. -
€ 75 - € 150
kavel: 2123
[Architectuur] L'Architecture nouvelle
-Choix de petites constructions économiques (...) exécutés par divers architectes. Dourdan, Ch. Juliot, ca. 1900. Compleet met 100 platen en 192 pp. verklarende tekst. Los als uitgegeven in oorspr. omslag, in oorspr. portfolio met bindlinten, 38 x 29 cm.-

verkocht € 110.00
kavel: 2124
The Practical Mechanic's Journal
-Volume VIII second series April 1863-March 1864. London, Longman, Green and Roberts. 4to, in halflinnen. Ex. bibl. met stempels en rugvignet. 332 p. incl. 12 staalgravures door W. Johnson + Vol. I third series April 1865-March 1866. 376 p. incl. 14 grav. + Vol. II third series April 1866-March 1867. 376 p. incl. 14 grav. Alle met roestvlekjes.-
€ 100 - € 200
kavel: 2125
The Science Reports of the Tohoku Imperial University, Sendai Japan
-Second series (Geology), Maruzen Company, Tokyo. 13 delen tussen 1912 en 1935. Vol. I, II en VI t/m XVII. Ex bibl. Technische School Delft (stempels). Alle compleet met platen. Folio, in linnen.-

verkocht € 110.00
kavel: 2126
[Judaica] Maandelijksch tijdschrift voor de Joodsche jeugd
-Bijlage bij Tikwath Jisraeel. 11e jaargang, 1930. Bundeling nrs. 1-12. 180 p.-
€ 60 - € 90