2097-2199 Varia

kavel: 2157
[Muziek] Vinyl
-Lot met 16 langspeelplaten: (1) All of us. Nirvana. Island Records ILPS-9087; (2) Jefferson Airplane. Boek en Plaat D-105/3; (3) Them. The "Angry" Young Them! LK4700; (4) Promo-lp Jim Capaldi; (5) Promo dubbel-lp the Yardbirds (Enchantillon 18 Oct. 1971); (6) The Beatles. Let it Be. Apple 5C062-04433Y; (7) Big Brother & the Holding Company. Cheap thrills. CBS S 63392; (8) Dennis Coffey and the Detroit Guitar Band. Evolution. Buddah SXBS7004; (9) Q65 Revolution. Decca QL625363 (besch.); (10) ZZ & de Maskers. Artone PDR138; (11) Sly and the family Stone. Life. Epic BN26397; (12) Brian Auger & the Trinity. Definitely what!. SLIR22.026 - en 4 vroege verzamelaars waaronder 1 in colour vinyl.-

verkocht € 220.00
kavel: 2158
[Muziek] Hitweek
-Ca. 130 nummers van dit tijdschrift, 1965-1969. Redactie Willem de Ridder. Meest in zeer goede staat - en 12 nummers van Aloha.-

verkocht € 120.00
kavel: 2159
[Muziek] Nederlandse Hitparade top40 e.a.
-32 Veronica top40 bladen uit 1965 (oudste: 13 februari). Aan voorzijde de top40 van dat moment, aan versozijde reclame + 30 nummers van 1966 + 8 nummers van 1967, 1 van 1968 en 1 van 1969 - en 13 nummers Hitwezen, 1964-65 + Record Mirror no. 197, 1964.-

verkocht € 650.00
kavel: 2160
[Muziek] John Lennon - Bag One
-© 1970 John Lennon. Laurens A. Daane N.V. Amsterdam. Holland. Portfolio (37,5 x 50 cm.), wit gekartonneerd omslag met titel. Facsimile editie compleet met geïll. titel, alfabet-gedicht, 6 portrettekeningen in zwart-wit en 7 erotische tekeningen in sepia. Elk blad met de gedrukte signatuur van John Lennon. Omslag beschadigd, inhoud goed - en 3 nummers Pick Up International, groot formaat affiches van The Beatles. Elk 120 x 85 cm. Nrs. 44/1964, 45/1964 en 51/1965.-

verkocht € 320.00
kavel: 2161
[Communisme] Portfolio's Lenin
-V.I. Lenin v izobrazitel'nom iskusstve. Met 30 gelithografeerde platen naar o.a. N.A. Andreev en I.K. Parkhomenko, los als uitgegeven in linnen portfolio met bindlinten, 70 x 53 cm. Platen met marginale waterschade r.o., verder goed. Alle platen met opgeplakte Nederlandse titel en kunstenaar + V.I. Lenin v proizvedeniyakh sovetskikh khudozhnikov. Sovetskiy khudozhnik, Moskou, 1961. Met 32 (van 35) gelithografeerde platen, los als uitgegeven in linnen portfolio, 69,5 x 53,5 cm. Met los ingelegde List of Reproductions in meerdere talen. Portfolio met gebruikssporen, verder goed - en Vechno Zhivoy. V. Shabelnikov e.a. Uitgave Plakat, Moskou, 1977. Met 12 platen in offsetdruk, los als uitgegeven in oorspr. omslag, 56 x 43 cm. Rug portfolio versterkt met plakband.-
€ 75 - € 150
kavel: 2162
[Communisme] DDR-Revue. Tijdschrift uit de Duitse Democratische Republiek. 13 nummers.
-Jaargang 27, 1982 nummer 3-10 en jaargang 28, 1983, nummer 1-3, 6, en 7. Dresden, Verlag Zeit im Bild, 1982-1983, 13 delen, elk deel 64 p., met vele illustraties, oorspronkelijk uniform omslag, 4to.-

verkocht € 70.00
kavel: 2163
[Communisme] Sowjetunion. Illustrierte Monatschrift
-Moskou, Prawda Druckerei. 1950, nr. 1 t/m 1990, nr. 10. Vrijwel gehele reeks van 40 jaargangen van dit maandblad in zeer goede staat. Ontbrekende nrs.: 1967, februarinummer; 1968, nrs. 5 en 6; 1986, hele jaargang; 1987, nrs. 3 en 8-10; 1988, nrs. 5, 7, 9 en 12; 1989, nrs. 4, 5, 11 en 12. Jaargangen 1956-1958 en 1960 deels los en deels in bundeling (waardoor enkele doubletten), verder alle los als uitgegeven, met Nederlandstalig inlegvel. Toegevoegd: China Pictorial, February en May 1955 + L'USSR en construction 1949 nrs. 2 en 12 + Revue de Moscou 1917-1937, no. 9, 1937 + Sovietland XX nr. 11, November 1937.-

verkocht € 200.00
kavel: 2164
[Entomologie] 2 werken in 4 banden: (1) Insecta Britannica. Diptera. By Francis Walker.
-Londen, Reeven and Benham, 1851-1856, 3 delen, VI,313,(1); VI,297,(1); IX,352 p., met 30 platen, oorspronkelijk uniform blindgestempeld linnen, 4to.-

verkocht € 70.00
kavel: 2165
[Judaica] Kiddoesj glas
-Blauw geslepen Kiddoesj glas, 19e-eeuws, met gegraveerde tekst en 3 takken + 2 sjabbat kandelaarsglazen met gedraaide steel.-

verkocht € 600.00
kavel: 2166
[Judaica] Sjabbatlamp
-Hangende lamp boven acht oliebakjes en hangend lekbakje. Koper, ca. 1820. Totale hoogte 42 cm.-

verkocht € 110.00