2097-2199 Varia

kavel: 2167
[Zoölogie] L'Elevage, Journal Illustré
-Paraissant tous les 15 jours. Seule publication donnant avec chaque numéro une gravure coloriée. Dir. Edouard de Wael. Laeken-Bruxelles. 6e tot 12e jaargang, 1908-1913. Onregelmatig verschenen en niet geheel compleet. Kl. folio, half linnen met in totaal 116 gepolychromeerde platen over de volle pagina, de meeste door J. Singalee.-

verkocht € 150.00
kavel: 2168
[Ornithologie] Genera Avium, 1905-1914
-Brussel, V. Verteneuil & L. Desmet, 1905-1914. Ed. by P. Wytsman met artikelen van o.a. Sclater, Bowdler Sharpe, Ogilvie-Grant, Hartert, Hellmayr, Salvadori etc. Folio, nieuwe band, half-roodlinnen met gemarmerde platten en compleet in 26 afleveringen met 43 chromolitho's; de chromolitho's in prachtig coloriet, meerdere platen met de hand bijgekleurd. De originele omslagen bijgebonden. Een zeer goed en prachtig gekleurd ex.-

verkocht € 220.00
kavel: 2169
Goed Wonen
-Bundelingen jaargang 1948 en 1950-1959 in eenvoudige halflinnen bibliotheekbanden. -

verkocht € 110.00
kavel: 2170
[Beweegbare boeken] Ons Lichaam
-Aanschouwelijk voorgesteld door drie beweegbare, gekleurde platen met verklaring. Een uitnemend Hulpmiddel bij het Onderwijs, mede geschikt voor zelfstudie, door Dr. Minder. Zesde druk, W.B. Moransard, Amsterdam, ca. 1905 + 2 doubletten. Alle in zeer goede staat.-

verkocht € 70.00
kavel: 2171
[Boekhandel] Over de Liefhebberij voor Boeken
-R. van der Meulen. Leiden, Sijthoff, 1896. 8vo, viii,348(80) pp. Gelamineerd omslag met titel in goudopdruk + R. Van der Meulen, Boekhandel en bibliographie. Leiden, Sijthoff, 1883. xvi,505 pp. Halflinnen, voorplat losgaand, verder goed + Tentoonstelling van Hulpmiddelen voor den Boekhandel 1881. Amsterdam, Gebr. Binger. Catalogus. 134 pp. Linnen, iets roestvlekkig, verder goed.-

verkocht € 80.00
kavel: 2173
[Militaria] Gedenkboek van het koloniaal-militair invalidenhuis Bronbeek 1816-1880
-J.C.J. Smits. Arnhem, P. Gouda Quint, 1881. (8), 255, (1),vii-xvii p. In blindgestempeld blauw linnen met goudopdruk. -
€ 80 - € 150
kavel: 2174
Bijenteelt
-De Honigbij. Practische en wetenschappelijke beschouwing over Het leven en de Teelt der Honigbijen vooral met het oog op korven met lossen bouw, door F. Aug. Kelting. Met aanbevelend voorwoord van den WelEd. Heer F.B. Löhnis. Handleiding voor Bijenhouders. Th. Boonekamp, Beverwijk, 1896. 128 p. In halflinnen geb. Stempel 'Openbare lagere school de Vliegerstraat Den Haag' op titelblad - en De Moderne Imker (Het Leven der bijen). F. August Kelting. 2e vermeerderde druk, Johannes Morks, Den Haag, 1919. 8vo, in blauwlinnen met witte lettering en vergulde bandsiering.-

verkocht € 70.00
kavel: 2175
"Kattekop" wijnfles van mondgeblazen dik groen glas 17de/ 18de-eeuw,
-hoogte 19,5 cm., doorsnede 13,5 cm. -
€ 200 - € 300
kavel: 2176
El Morocco's Family Album
-Privately printed, New York. Folio. 62, (3) p. index. In blauw linnen met witte lettering.-
€ 300 - € 600
kavel: 2177
Scooter-tijdschriften
-Scooter Kampioen, ANWB. 4e jaargang 1957, nrs. 5 en 6 ontbreken + Scooter. Maandblad voor Scooter-enthousiasten. 32 nrs. uit de 4e-6e jrg. (1957-1959) + Scooterwereld en Auto-scooter. Ca. 30 nrs. uit de 4e-6e jaargang, 1957-1959.-
€ 60 - € 110