[2114] [2115] [2116] [2117] [2118]
kavel: 2116 € 150 - € 300

Livre d'art de la Reine Hortense

Une visite à Augsburg, esquisse biographique: lettres, dessins et musique. Comte de la Garde, Hippolyte Prévost. Paris, Heugel, 1853. 28 pp., chromolithografische titel, portret, titelblad, 13 platen, 1 facsimile en muziekbladen, in groene moiré-zijde met goudstempeling en leren rug, vergulde snede, oblong 4to. Alt. titel: Album artistique de la reine Hortense.
Randen platten gerafeld, scharnier binnenkant achterplat gespleten, inhoud deels gebruind/ (water)vlekkig, een plaat met beschadiging en een met watervlek licht in beeld, verder goed.