[2117] [2118] [2119] [2120] [2121]
kavel: 2119 verkocht € 80.00

In Afrika's donkere wildernissen

Tochten, ontdekkingen en ontmoetingen. Opsporing van, en terugkeer met Emin Pacha, door Henry M. Stanley. Arnhem-Nijmegen, Gebr. E. & M. Cohen, (1890-91). 2 delen, (4),x,600 en (4),576 pp., elk deel met grote uitslaande kaart. Oorspronkelijk uniform geïllustreerd linnen met vergulde titel en portret, groot 8vo. Met ingelegde uitgeversbrochure voor de zogenaamde goedkope editie van dit werk, uit te geven in 50 delen; en los oorspr. geïllustreerd vooromslag voor het eerste van die 50 delen.
Snede wat roestvlekkig, verder goed. (totaal 2)