[2169] [2170] [2171] [2173] [2174]
kavel: 2171 verkocht € 80.00

[Boekhandel] Over de Liefhebberij voor Boeken

R. van der Meulen. Leiden, Sijthoff, 1896. 8vo, viii,348(80) pp. Gelamineerd omslag met titel in goudopdruk + R. Van der Meulen, Boekhandel en bibliographie. Leiden, Sijthoff, 1883. xvi,505 pp. Halflinnen, voorplat losgaand, verder goed + Tentoonstelling van Hulpmiddelen voor den Boekhandel 1881. Amsterdam, Gebr. Binger. Catalogus. 134 pp. Linnen, iets roestvlekkig, verder goed.
(totaal 3)