[2149] [2150] [2151] [2152] [2153]
kavel: 2151 verkocht € 100.00

[Theologie. Sprookjes] H. Odeberg, Enoch or the Hebrew Book of Enoch

Cambridge, University Press, Cambridge, 1928. 4 delen in een band. x,192,179,74,36 pp. Linnen met vergulde rugtitel. Lichte gebruikssporen, verder goed + Hedwig von Beit, Symbolik des Märchens. Bern/ München, Francke Verlag, 1971-1972. 792 pp. + Gegensatz und Erneuerung im Märchen, Idem, 647 pp. Linnen met stofomslag. Beide in goede staat.
(totaal 3)