[2159] [2160] [2161] [2162] [2163]
kavel: 2161 € 75 - € 150

[Communisme] Portfolio's Lenin

V.I. Lenin v izobrazitel'nom iskusstve. Met 30 gelithografeerde platen naar o.a. N.A. Andreev en I.K. Parkhomenko, los als uitgegeven in linnen portfolio met bindlinten, 70 x 53 cm. Platen met marginale waterschade r.o., verder goed. Alle platen met opgeplakte Nederlandse titel en kunstenaar + V.I. Lenin v proizvedeniyakh sovetskikh khudozhnikov. Sovetskiy khudozhnik, Moskou, 1961. Met 32 (van 35) gelithografeerde platen, los als uitgegeven in linnen portfolio, 69,5 x 53,5 cm. Met los ingelegde List of Reproductions in meerdere talen. Portfolio met gebruikssporen, verder goed - en Vechno Zhivoy. V. Shabelnikov e.a. Uitgave Plakat, Moskou, 1977. Met 12 platen in offsetdruk, los als uitgegeven in oorspr. omslag, 56 x 43 cm. Rug portfolio versterkt met plakband.
(totaal 3)