[2160] [2161] [2162] [2163] [2164]
kavel: 2162 verkocht € 70.00

[Communisme] DDR-Revue. Tijdschrift uit de Duitse Democratische Republiek. 13 nummers.

Jaargang 27, 1982 nummer 3-10 en jaargang 28, 1983, nummer 1-3, 6, en 7. Dresden, Verlag Zeit im Bild, 1982-1983, 13 delen, elk deel 64 p., met vele illustraties, oorspronkelijk uniform omslag, 4to.
Meerdere vooromslagen en enkele rugeinden met kleine, oppervlakkige beschadigingen. De nummers van jaargang 83 met bibliotheekstempels. Extreem zeldzaam maandblad, uitgegeven van 1956 tot 1990 in opdracht van de Liga für Völkerfreunde der DDR te Berlijn. Prachtig tijdsbeeld.