[2166] [2167] [2168] [2169] [2170]
kavel: 2168 verkocht € 220.00

[Ornithologie] Genera Avium, 1905-1914

Brussel, V. Verteneuil & L. Desmet, 1905-1914. Ed. by P. Wytsman met artikelen van o.a. Sclater, Bowdler Sharpe, Ogilvie-Grant, Hartert, Hellmayr, Salvadori etc. Folio, nieuwe band, half-roodlinnen met gemarmerde platten en compleet in 26 afleveringen met 43 chromolitho's; de chromolitho's in prachtig coloriet, meerdere platen met de hand bijgekleurd. De originele omslagen bijgebonden. Een zeer goed en prachtig gekleurd ex.