[2176] [2177] [2178] [2179] [2180]
kavel: 2178 € 80 - € 150

Lot met 5 poezie-albums

(1) Album met gedichten gedateerd 1866-1867 in het Nederlands en Engels, met opdracht en foto van de eigenaresse; (2) 'Poesie', album met handgeschreven Nederlandse gedichten van B. ter Haar, Nicolaas Beets e.a. Ca. 1957; (3) Album met twee portretten in aquarel, waskrijt en inkt. Met 2 los ingevoegde bladen, verder leeg. (4) 'Poésie', album 1942-1946. Met opdrachten en veel illustraties in pen, potlood en waterverf, een foto toegevoegd. In slipcase, 16,5 x 13,5 cm. (5) Album van 'Jet', gedateerd 1880-1889, met gedichten, plaatjes en ills. 20 x 12,5 cm.
Alle met gebruikssporen, verder goed. (totaal 5)