2250-2265 Jugendstil/ Art nouveau

[2250 - 2259] [2260 - 2265]
kavel: 2260
Jugend. Illustrierte Wochenschrift für Kunst und Leben.
-München & Leipzig, G. Hirth, 1902/ 1904/ 1908. 1902: nrs. 2, 5, 6, 8, 10, 12-14, 24, 26; 1904: nrs. 2, 6, 9-13, 20, 21, 30, 35, 39, 45; 1908: nrs. 2, 5-8, 11-16, 19, 22, 23, 25, 29, 31, 33, 38, 39, 41, 42, 44, 47, 49 (totaal 50 nrs.).-

verkocht € 220.00
kavel: 2261
Theo Nieuwenhuys (1866-1951)
-Naamloze Vennootschap Philips' Gloeilampenfabrieken 1891-1916. J. Feith, Eindhoven, 1916. Luxe in leer gebonden exemplaar met vergulde bandtekening van Nieuwenhuis.-

verkocht € 160.00
kavel: 2262
10 diverse prenten: (1) G.W. Dijsselhof (1866-1924). "Kunst en Samenleving."
-Proefdruk op zwaar "Whatman" van de houtsnede gebruikt voor het omslag van het boek door Jan Veth naar Walter Crane, 1894, 28 x 39,5 cm. (bladmaat 39,5 x 56,5 cm.).-

verkocht € 110.00
kavel: 2263
Hendricus Jansen (1867-1921). 'Dat Liedekin van Here Halewine'
-Haarlem, de Erven F. Bohn, 1904. Folio (55 x 40 cm.) in linnen map met goudopdruk en bindlinten. Map met enkele vlekken, verder net exemplaar, compleet met 27 prenten in Art Nouveau, gelithografeerd door S. Lankhout. Dit is nr. 60.-

verkocht € 440.00
kavel: 2264
Burkhalter
-Collection décors et couleurs no 2. Aux éditions Albert Lévy, Paris, ca. 1930. Folio, bladen elk 39,5 x 30,8 cm. Titelpagina + 18 bladen met fraaie Art Nouveau pochoirs waarvan blad 15 zonder boven- en ondermarge. Band los aan rug.-
€ 700 - € 1200
kavel: 2265
Iris
-Gedichten van Pol de Mont. Gedrukt door J.E. Buschmann, 1894. 364 p. Nr. 101/250. -

verkocht € 120.00
[2250 - 2259] [2260 - 2265]