veiling / Veiling 21 Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 2300-2310 Speelgoed
[2306] [2307] [2308] [2309] [2310]
kavel: 2308 verkocht € 200.00

Matchbox + Flintstones + Batman e.a.

Matchbox MG-1 service station with forecourt. Compleet in originele doos. Doos iets roestvlekkig, randen wat sleets en met plakband + The Flintstones Collector Set. Marx Vintage Collectible the Ruby edition, 1991. Compleet in originele doos + Pinball Batman and Robin. Jaren 60. Plastic licht besch., verder goed + Matchbox Toys 1948 to 1993 Identification & Value Guide. Dana Johnson. Collector Books. 4to, 223 pp. - en 6 andere boeken.
(totaal 10)