2200-2217 Affiches deel II

[2200 - 2210] [2211 - 2217]
kavel: 2211
Fritz Lang - Kriemhilds Rache Der 2. Nibelungenfilm
-Filmprogramma voor de tweede Nibelungenfilm uit 1924. 24 p. met inlegvel (4 p.). Afm. 19 x 20 cm. In fraai kartonnen bandontwerp met omslag, zwarte lettering en vergulde bandversiering.-

verkocht € 130.00
kavel: 2212
The Who. Tommy + Frank Zappa. 200 Motels
-Tommy les grands Ballets Canadiens. Théatre des Champs-Élysées 2e saison. Ca. 1972. 57 x 37,5 cm. Gevouwen, goed ex. + 200 motels. Frank Zappa. Design the Institute. 1971. 86 x 61 cm. -
€ 50 - € 80
kavel: 2213
Hubert Hilscher (1924-1999). Cyrk
-Cyrk affiche van olifant met gekrulde slurf. 67 x 97 cm., ca. 1968 - en Cyrk. Clowns. Ontwerp Marian Stachurski (1931-1980). 67 x 97 cm. Licht gekreukt in marge, verder goed ex.-

verkocht € 120.00
kavel: 2214
Nationale Tuinbouw tentoonstelling en groote keuring Nijmegen
-Ontwerp M. den Hartog, druk Emmanuel Smeets, Weert, ca. 1915. 65 x 98 cm. In redelijke staat; in marge scheurtjes en tapesporen.-

verkocht € 110.00
kavel: 2215
New York Graffiti Louisiana
-Quick, 1984. Tentoonstellingsaffiche. Printed in Denmark by Vista Serigrafi. 85 x 100 cm. - en 3x dezelfde.-

verkocht € 220.00
kavel: 2216
[Kunst-affiches] Lot van 6
-Structure 1958-1964. Structure Nederlands Kunsttijdschrift. Instituut voor Kunstgeschiedenis 24 nov/18 dec 1972. 50 x 35 cm. + Verborgene Strukturen. Museum Folkwang Essen, 9 Mai bis 22 Juni 1969. 59 x 42 cm. (2x) + Lurati. Galerie Lienhard. Zürich, 15. Dezember 1965-30. Januar 1966. 70 x 49 cm. - en 2 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 2217
Seven Up
-Twee affiches, jaren 60. Afm. 83 x 119 cm. Een van beide scheurtje m.o. en scheur en gekreukt in rechter ondermarge. Beide met lichte kreukjes aan randen.-
€ 70 - € 120
[2200 - 2210] [2211 - 2217]