[1] [2] [3] [4] [5]
kavel: 3 verkocht € 70.00

Negen titels: (1) De vaders nalatenschap aan zijne dochters,

door wijlen Dr. Gregory van Edinburg. Amsterdam, Belinfante en De Vita, 1834, 85 p., contemporain omslag.
Zeldzaam, slechts één exemplaar in PiCarta; (2) Gedichtjes of geboorte- nieuwjaars en bruiloftsfeesten en gebeden voor de jeugd. Door A. van der Hoop Jrs. Zoon. Derde druk. Leiden, D. Noothoven van Goor, z.d. (1862), 81 p., met handgekleurde, gelithografeerde titelpagina, oorspronkelijk gelithografeerd omslag, klein 8vo. Kleine defectjes (o.a. verzamelaarsstempel op binnenzijde achteromslag), maar voor een dergelijk fragiel boekje een opvallend goed, onopengesneden exemplaar; (3) De spiegel. Leesboekje voor kinderen door L. Bruins, hoofdonderwijzer te Koog aan de Zaan. Tweede druk. Krommenie, I. de Haan, 1866, 49,(1) p., contemporain draadgebonden omslag met oorspronkelijk omslag meegebonden, klein 8vo. Voorsnede gerafeld/ met kleine beschadigingen (inhoudsopgave mist daardoor een klein gedrukt stukje); (4) De Hollandsche keuken en kelder uit de 17de eeuw. Door Dr. G.D.J. Schotel. Leiden, A.W. Sijthoff, z.d. (1871), 38 p., oorspronkelijk gelithografeerd omslag, klein 8vo (minimale defectjes). En met nog 5 andere, w.o. een manuscriptje (ca. 1832) met veel blanco bladen. (totaal 9)