LOT 3
SOLD €70,00

Nine titles: (1) De vaders nalatenschap aan zijne dochters,

door wijlen Dr. Gregory van Edinburg. Amsterdam, Belinfante en De Vita, 1834, 85 p., contemporary wrapper.

Rare, only one copy in PiCarta; (2) Gedichtjes of geboorte- nieuwjaars en bruiloftsfeesten en gebeden voor de jeugd. Door A. van der Hoop Jrs. Zoon. Derde druk. Leiden, D. Noothoven van Goor, n.d. (1862), 81 p., with handcoloured, lithographed title page, original lithographed wrapper, small 8vo. Minor defects (e.g. collector's stamp to inside back cover), but for such a fragile book a remarkably good, uncut copy; (3) De spiegel. Leesboekje voor kinderen door L. Bruins, hoofdonderwijzer te Koog aan de Zaan. Tweede druk. Krommenie, I. de Haan, 1866, 49,(1) p., contemporary cordbound wrapper bound with original wrapper, small 8vo. Fore edge frayed/ with minor damage (causing table of contents to lack a small printed piece); (4) De Hollandsche keuken en kelder uit de 17de eeuw. Door Dr. G.D.J. Schotel. Leiden, A.W. Sijthoff, n.d. (1871), 38 p., original lithographed wrapper, small 8vo (minimal defects). And with 5 more, incl. a manuscript (c. 1832) with many blank leaves. (total 9)