[2] [3] [4] [5] [6]
kavel: 4 € 70 - € 149

Acht titels: (1) Fabelen uit de kinderkamer.

Met XIX platen. Amsterdam, gedrukt door C.A. Spin voor G.J.A. Beijerinck, 1829, IV,182 p., met 19 houtgegraveerde illustraties, contemporain blindgestempeld en goudgeletterd linnen, vierkant klein 8vo (13 x 11 cm.) (eigenaarsstempels op binnenzijde achterplat).
Zeldzaam, slechts 2 exemplaren in PiCarta; (2) Schoolboekjen van vaderlandsche deugden [door Martinus Nieuwenhuijzen]. Naar den zevenden druk uitgegeven door de Maatschappij: Tot Nut van 't Algemeen. Amsterdam, H. Keijzer e.a., 1798, 39,(1) p., met houtsnede titelvignet en 6 illustraties over de halve pagina (1x gemonogrammeerd), contemporain draadgebonden omslag met los sitspapieren omslagje, klein 8vo; (3) Levensgeschiedenis van Gotfried van Bouillon. Den Haag, Nederlandsche Maatschappij van Schoone Kunsten, 1841, 86,3,(3) p., met houtgegraveerd portret, 6 platen en vignetten, oorspronkelijk houtgegraveerd omslag, 12mo formaat (omslag opgeplakt en met vernieuwde rug). En met nog 5 geïllustreerde andere, w.o. 4 door J.J.A. Gouverneur, 1x met los ingelegd origineel ontwerp in gouache van een boekenlegger/ flessenetiket. (totaal 8)