[19] [20] [21] [22] [23]
kavel: 21 verkocht € 120.00

Vier Engelstalige titels: (1) Upside Down; or, Turnover Traits.

From original sketches, by the late William Mc. Connell, with illustrative verses by Tom Hood. Londen, gedrukt door Wertheimer, Lea, and Co. voor Griffith and Farran, 1868, 37,(3) p., met 15 handgekleurde platen, oorspronkelijke gelithografeerde platten met linnen rug, 4to.
Iets roestvlekkig, hier en daar marginale defecten als scheurtjes/ vlekjes en verstevigingen; eigenaarsnamen op het vrije schutblad. Randen van platten en linnen sleets. Desondanks een acceptabel exemplaar van dit kwetsbare, zeldzame boekje. Leuk werk, waarbij elke plaat twee illustraties in zich bergt, namelijk portretten van mensen die bij omdraaien van het boekje dieren worden, bijvoorbeeld: "As greedy as... a pig"; "As conceited as... an ape"; "A sly old... fox"; "A surly old... dog"; "As spiteful as... a cat" en één uitzondering: "Making black... white"; (2) Nonsense songs and stories. By Edward Lear. Eighth edition. Londen en New York, F. Warne and Co., 1891, 125,(2) p., met vele illustraties door Lear, oorspronkelijk geïllustreerd linnen. Onderscharnier kwetsbaar; band wat vlekkig. En met nog 2 andere. (totaal 4)