[23] [24] [25] [26] [27]
kavel: 25 € 70 - € 120

19e-eeuwse kinderboeken Frankrijk

Le livre du premier age, par Mme Dufrenoy. Paris, Alexis Eymery, 1823. 128,(2) pp. Halfleer. Met frontispice, titel met gravure, en 4 platen. Bandje sleets, rug & enkele pp. met besch. + Les enfants studieux (...). 14e editie. Paris, P.-C. Lehuby, z.j. 179 pp. Linnen met nieuwe schutbladen. Frontispice, titel met vignet, 3 platen. Scharnier voorplat gespleten, wat roestvlekkig + Oeuvres de Regnard. Tome cinquieme. Paris, Pierre et Firmin Didot, 1801. 252 pp. Halfleer met vergulde rug. Enkele pp. hoekje beschadigd, verder goed - en 1 andere.
(totaal 4)