[24] [25] [26] [27] [28]
kavel: 26 € 70 - € 120

19e-eeuwse kinderboeken Nederland

Gumal en Lina, eene geschiedenis tot nut en vermaak der jeugd (...) door Kaspar Friedrich Lossius. Tweede deel. Amsterdam, Van Vliet en Van der Hey, 1801. 353 pp. Halfleer met vergulde rug. Met gegraveerd frontispice. Rug besch. aan bovenkant en scharnier voorplat, stempels en stickers op voorste schutbladen, marginaal scheurtje frontisp., oude naam op titel, enkele pp. vlekkig + Merkwaardige reizen in en door vreemde werelddeelen. J. Glatz. Eerste deel. 3e druk. Amsterdam, M.H. Helmig, 1825. 198 pp. 19e-eeuws karton. Met gegraveerd frontispice en 3 platen, alle oudtijds handgekleurd + Vermaking van Moeder de Gans in sprookjes en vertellingen. Met een voorwoord uit de "Camera Obscura" van Hildebrand. Tweede druk. Met 8 platen. Deventer, H.J. ter Gunne, (1879). VI,197,(2) pp. Geïllustreerd halflinnen. Band sleets langs randen, gebruind.
(totaal 3)